10 ידי הפוקר החזקות ביותר שצריך להכיר

פוקר הוא משחק של מיומנות, אסטרטגיה ומזל. אחד ההיבטים החשובים ביותר של המשחק הוא הכרת סוגי הידיים השונים והחוזקות שלהם. הבנת הידיים הללו יכולה לעזור לשחקנים לקבל החלטות טובות יותר במהלך המשחק, כמו מתי להמר, להעלות או לקפל. במאמר זה, נדון בידיות הפוקר החזקות ביותר ובמשמעותן במשחק.

– The Royal Flush

ה-Royal Flush היא היד החזקה ביותר בפוקר 7XL. הוא מורכב מהאס, המלך, המלכה, הג'ק והעשרה מאותה צורה. היד הזו נדירה ביותר, עם סיכויים של 1 בלבד ל-649,740. המשמעות של ה-Royal Flush היא שלא ניתן לנצח אותו בשום יד אחרת. אם לשחקן יש Royal Flush, כמעט מובטח לו לזכות בקופה.

– The Straight Flush

הסטרייט פלאש הוא היד השנייה בעוצמתה בפוקר 7XL. הוא מורכב מחמישה קלפים מאותה סדרה בסדר עוקב. לדוגמה, 5-6-7-8-9 של לבבות. הסיכויים לקבל סטרייט פלאש גבוהים יותר מ-Royal Flush, אך עדיין נדירים ב-1 ל-72,193. המשמעות של הסטרייט פלאש היא שזו יד חזקה מאוד שיכולה לנצח את רוב הידיים האחרות.

– ארבעה מסוגים

Four of a Kind היא יד המורכבת מארבעה קלפים באותה דרגה, כמו ארבעה אסים. הקלף החמישי יכול להיות כל קלף אחר. הסיכויים לקבל ארבע מסוגים הם 1 ל-4,164. היד הזו חזקה מאוד ויכולה לנצח את רוב הידיים האחרות, למעט סטרייט פלאש או רויאל פלאש.

– בית מלא

בית מלא הוא יד המורכבת משלושה מסוג וזוג. לדוגמה, שלושה אסים ושני מלכים. הסיכויים לקבל בית מלא הם 1 ל-693. יד זו חזקה ויכולה לנצח את רוב הידיים האחרות, למעט ארבע יחידות, סטרייט פלאש או רויאל פלאש.

– סומק

Flush היא יד המורכבת מחמישה קלפים מאותה סדרה, אך לא בסדר רציף. הסיכויים לקבל פלאש הם 1 ל-508. היד הזו חזקה ויכולה לנצח את רוב הידיים האחרות, מלבד Full House, Four of a Kind, Straight Flush או Royal Flush.

– ישר

סטרייט הוא יד שמורכבת מחמישה קלפים בסדר רציף, אך לא מאותה צורה. לדוגמה, 5-6-7-8-9 של חליפות שונות. הסיכויים לקבל סטרייט הם 1 ל-254. היד הזו חזקה ויכולה לנצח את רוב הידיים האחרות, למעט פלאש, Full House, Four of a Kind, Straight Flush או Royal Flush.

– שלושה מאותו סוג

Three of a Kind היא יד המורכבת משלושה קלפים באותה דרגה, כמו שלוש קווין. שני הקלפים האחרים יכולים להיות כל קלפים אחרים. הסיכוי לקבל Three of a Kind הוא 1 ל-47. היד הזו חזקה ויכולה לנצח את רוב הידיים האחרות, למעט סטרייט, פלאש, Full House, Four of a Kind, סטרייט פלאש או רויאל פלאש.

– שני זוגות

שני זוגות היא יד המורכבת משני זוגות קלפים באותה דרגה, כמו שני אסים ושני מלכים. הקלף החמישי יכול להיות כל קלף אחר. הסיכויים לקבל שני זוג הם 1 ל-21. יד זו חלשה יותר מ-Three of a Kind, אבל חזקה יותר מ-One Pair או High Card.

– זוג אחד

זוג אחד הוא יד המורכבת מזוג קלפים מאותו דרגה ושלושה קלפים לא קשורים, כמו שני ג'קים ושלושה קלפים אחרים. הסיכוי לקבל זוג אחד הוא 1 ל-2.4. היד הזו חלשה יותר מ- Two Pair או Three of a Kind, אבל חזקה יותר מ- High Card.

– סיכום

הכרת הסוגים השונים של ידי הפוקר והחוזקות שלהן היא קריטית עבור כל שחקן פוקר 7XL. זה יכול לעזור לשחקנים לקבל החלטות טובות יותר במהלך המשחק ולהגדיל את סיכוייהם לזכות. בעוד שמזל משחק תפקיד במשחק, הבנה טובה של הידיים השונות יכולה לתת לשחקנים יתרון. תרגל ושפר את ההבנה שלך לגבי הידיים האלה למשחק טוב יותר.

תוכן עניינים

×
652XXX כרגע נרשם למערכת